niedziela, 13 października 2013

Stos #2

Kolejny, potężny! Usprawiedliwiam się jedynie faktem, że trafiło mi się kilka naprawdę dobrych promocji i po prostu... żal było nie skorzystać. ;)


Drugi mniejszy stosik z pomocami do nauki języka hiszpańskiego i jeden podręcznik do niemieckiego. 
P.S.: Dzięki książce Beaty Pawlikowskiej, językiem hiszpańskim w stopniu komunikatywnym zaczęłam władać w ekspresowym tempie. Polecam wszystkim i każdemu z osoba. ;)


Ostatnio mam bardzo mało wolnego czasu, co też niestety przekłada się na niewielką ilość książek jaką pochłaniam. Bardzo mi smutno z tego powodu, jednakże dołożę wszelkich starań aby to zmienić i co za tym idzie - pisać dla Was więcej. ;) Aktualnie czytam "Honor" Elif Shafak i nieśmiało powiem, że książką jestem zafascynowana. Recenzja wkrótce. ;)


Czy któraś z przedstawionych wyżej pozycji jakoś szczególnie Was zainteresowała? Znacie je? Recenzję której książki chcielibyście przeczytać jako pierwszą?

Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli, 
Modliszka

15 komentarzy:

 1. Odkąd się zaczął rok akademicki też mam problemy z czytaniem książek - mniej czasu. Nie myślałaś nad korzystaniem z biblioteki? Ja uwielbiam kupować książki, ale są niestety bardzo drogie :( ostatni mój zakup to Trafny wybór Rowling...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślałam, nie raz! Mam kartę i uczęszczam regularnie tylko, że wypożyczam głownie dla mojej babci. Niestety moją słabością są nowe książki, ale w najbliższym czasie będę zmuszona zaprzestać ich kupowania i zaprzyjaźnić się z biblioteką. :)

   Usuń
 2. A z Pawlikowską mnie zaciekawiłaś. Omijałam te książki, ale teraz zaczynam naukę włoskiego i może się zainteresuję, jeśli jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest włoski, jest :) Koniecznie spróbuj - Pawlikowska pokazuje bardzo ciekawą metodę nauki o której dotychczas nie słyszałam. W moim przypadku okazała się naprawdę bardzo skuteczna ;)

   Usuń
 3. Świetnie Cię rozumiem. Ja również nie potrafię przejść obojętnie nad promocjami książkowymi. To silniejsze ode mnie. Super!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mega stosik :) Najbardziej zainteresowała mnie ta część do nauki języków :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczny stosik. A co do książek pani Beaty, zgodzę się, że szybko przyswaja się wszelkie informacji i zaczyna się mówić obcym językiem. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam ochotę na ,,Niewidzialne''. Czekam jednak na twoją recenzje. Życzę zatem miłego czytania.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dopóki cię nie zdobędę" i "Kobieta, która spadła z nieba" chętnie bym Ci podebrała :P "Niewidzialne" i "Aniołowie zniszczenia" czytałam ale żadna nie rzuciła mnie na kolana...
  Życzę przyjemnej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny stos, czytałam tylko "Arkę zabójców" i niestety się rozczarowałam negatywnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ładny stosik uzbierał się :) Ja też chciałabym mieć więcej czasu na czytanie, zwłaszcza, że moja lista książek wydłuża się.

  OdpowiedzUsuń